1970 Dodge Coronet Super Bee

1970 Dodge Coronet Super Bee
948 000 Kč
Rok výroby
1970
Výrobce
Dodge
Model
Coronet Super Bee
Najeto
86000 mil
Převodovka
automatická
Motor
440 V8
Objem motoru
7200 ccm

Pozn.: Cena uvedena včetně DPH. Odpočet DPH je možný.

Dodge Coronet páté generace byl mid-sizeový model vyráběný koncernem Chrysler v letech 1965-70. V roce 1968 designéři představili kompletně přepracovanou karoserii, které v posledním roce výroby nadělili nejvýraznější masku ze všech modelových ročníků ve tvaru brýlí. Představovaný kus strávil poslední 3 roky na Floridě odstaven v garáži. V loňském roce byl importován do ČR, kde jsme provedli jeho oživení. Je po starší renovaci do typu Super Bee s kompletním vnějším markingem. Původní motor 318 cui V8 byl nahrazen bigblockem 440 V8.

Karoserie

Karoserie je v pěkném stavu po starší renovaci, lakována do původního odstínu Jamaican Blue Metallic. Lak je rovný, celistvý, s plným leskem s několika drobnými optickými vadami (drobné odřeniny). Chromy jsou perfektní. Vinyl je v perfektním stavu. Okna bez poškození. Na autě jsou nové ráfky Cragar včetně pneu. K vozu je nová černá nálepka bočního dekoru ve tvaru C, případně je možno pouze dolepit stávající, dle výběru nového majitele.

Interiér

Interiér je ve velmi pěkném stavu, kombinace původního stavu a některých nových dílů (stropnice, potah přední lavice).

Technický stav

Auto zde bylo po odstávce kompletně mechanicky zkontrolováno, jsou nové všechny komponenty zapalování, zkontrolována palivová soustava. Automat 727 byl ještě v US repasován. Výfuky jsou novější duální s dlouhými svody Hooker.

Nádherný Mopar ve velice pěkné barevné kombinaci. Připraven k dennímu používání.