Dovoz veteránů

Je vlastnictví amerického veterána Váš sen a v aktuální nabídce jste si nevybrali? Nabízíme možnost individuálního dovozu veteránů z USA na objednávku podle zadaných kriterií. Všechna auta jsou pečlivě vybírána ve státech s ideálními podmínkami pro nalezení zachovalých exemplářů – se suchým ovzduším v bezpečné vzdálenosti od moře i absencí sněhových srážek a slaných silnic. K lokalizaci vybraných typů používáme jak osvědčené internetové portály, lokální inzerci i projíždíme vytipované oblasti a sledujeme „yard“ a „estate“ prodeje. Mezi důležitá kritéria při výběru výběru vozů patří originálnost (původní lak, kompletnost), historie vozu (počet majitelů, původ...) Vždy se snažíme preferovat kvalitu před kvantitou - pokud si nejsme automobilem stoprocentně jistí, nebudeme Vám ho nabízet. Snažíme se pro Vás dosáhnout co nejlepší poměr mezi kvalitou automobilu a jeho cenou.

Co nabízíme:

  • individuální přístup, konzultace a doporučení při výběru veterána
  • výběr vozu, osobní prohlídku vozu v USA, zmapování historie vozu, dekódování VIN
  • bezpečný dovoz vozu z USA do ČR v kontejneru ve vlastní režii (nepoužíváme zprostředkovatele, nakládka v USA je prováděna šetrně přímo v našem skladu , nehrozí neodborná manipulace)
  • mnohaleté zkušenosti s přímým nákupem veteránů v USA

Jak to probíhá?

  1. V nabídce automobilů nemůžete nalézt Váš vysněný vůz?
  2. Zašlete nám email s co nejpřesnější specifikací automobilu, zavolejte anebo se osobně stavte v kanceláři v Hradci Králové. Na základě Vaší specifikace odhadneme cenové rozpětí požadovaného vozu i pravděpodobnou dobu dodání.
  3. Pokud pro Vás budou hrubé ceny i termíny akceptovatelné, začneme automobil shánět.
  4. Proces výběru vhodného automobilu probíhá vícefázově, od prvních indikačních nabídek až po osobní prohlídku konkrétních vozů v USA. Výsledkem hledání je dokumentace, která obsahuje: • všechny informace získané o voze • sadu fotografií podle Vašich požadavků • celkovou cenu vozu v ČR
  5. Pokud se Vám bude automobil líbit a budete o něj mít zájem, sepíšeme spolu Zprostředkovatelskou smlouvu, jejíž součástí bude složení nevratné zálohy v dohodnuté výši.
  6. Pak již vše necháte na nás - za domluvenou doby vůz doručíme na domluvené místo a Vy doplatíte zbytek kupní ceny.