1968 Chrysler 300

1968 Chrysler 300
499 000 Kč
Rok výroby
1968
Výrobce
Chrysler
Model
300
Najeto
65000 mil
Převodovka
automatická
Motor
440 V8
Objem motoru
7200 ccm

300 je fullsizový model od Chrysleru, který spojoval sportovní charakter Dodge a Plymouthu  s luxusními  prvky Chrysleru. V roce 1965 byla představena nová generace, která si zakládala na lineárních, poměrně tvdých a sportovně vypadajících liniích. Představované auto bylo dovezeno z Texasu a je v krásném stavu po částečné renovaci zde v ČR. K vozu je množství dobových dokumentů (manuálů, build sheet)

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím stavu po renovaci laku. Drobná koroze byla před lakováním opravena. Odstín je původní. 300 měl původně vinylovou střechu (bílou), nyní z optických důvodů nebyla instalována, ale všechny lišty jsou k dispozici, pro případ, že by nový majitel chtěl originální vzhled. Chromy jsou velmi pěkné. Lišty jsou zachovalé a kompletní. Okna bez poškození. Na autě jsou instalovaná nová kola 15“ American Racing s novými pneu. Původní 14“ kola jsou k vozu. V kufru je kompletní příslušenství. Vyklápěcí světla jsou plně funkční.

Interiér

Interiér je v perfektním stavu po renovaci. Veškeré měkké čalounění je nové, udělané dle originálu. Palubní deska je původní, bez prasklin, jako nová. Okna jsou elektrická.

Technický stav

Auto jezdí perfektně. Největší motor Moparu – big block 440 V8 - šlapě jak hodinky, stejně jako automat. Proběhl základní servis (filtry, svíčky, rozdělova, kabely, nový karburátor). Nyní nová baterie.

Tvarově zajímavý a zle vyhlížející Muscle Mopar. V krásném stavu bez nutných investic. Na srazu budete dost pravděpodobně jediní s tímto modelem.