1990 Chevrolet Corvette

1990 Chevrolet Corvette
475 000 Kč
Rok výroby
1990
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
42000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8 L98
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v  kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen z Illinois. Dochoval se ve vynikajícím původním stavu s nájezdem 42 000 mil.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Originální tovární lak je bez jediného poškození s plným leskem. Kola jsou originální 17 palcová. Okna jsou bez poškození, plasty velmi zachovalé. Mechanismus střechy je manuální a plně funkční.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice.

Technický stav

Auto jede perfektně. Vše je funkční a připravené k provozu. V letošním roce instalovány nové brzdy (kotouče+desky), aktuálně bez investic.

Krásná C4 v pěkné barevné kombinaci s nízkým nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky.