1990 Chevrolet Corvette

1990 Chevrolet Corvette
Rok výroby
1990
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
42000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8 L98
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v  kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen z Illinois. Dochoval se ve vynikajícím původním stavu s nájezdem 42 000 mil.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Originální tovární lak je bez jediného poškození s plným leskem. Kola jsou originální 17 palcová. Okna jsou bez poškození, plasty velmi zachovalé. Mechanismus střechy je manuální a plně funkční.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice.

Technický stav

Auto jede perfektně. Vše je funkční a připravené k provozu. V letošním roce instalovány nové brzdy (kotouče+desky), aktuálně bez investic.

Krásná C4 v pěkné barevné kombinaci s nízkým nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky.