1965 Pontiac Bonneville

1965 Pontiac Bonneville
325 000 Kč
Rok výroby
1965
Výrobce
Pontiac
Model
Bonneville
Najeto
58000 mil
Převodovka
automatická
Motor
389 V8
Objem motoru
6400 ccm

První ročník čtvrté generace fullsize modelu Bonneville patří mezi designově nejpovedenější ameriky šedesátých let. Dvě kulatá světla nad sebou ostře zařízlá do boku, ladné boční křivky, velké chromované budíky natočené k řidiči, to je jen část výrazných prvků. Představovaný kus dovezený letos z USA se dochoval v pěkném původním a plně funkčním stavu.

Karoserie

Karoserie je v originálním stavu se starším přelakováním v původním odstínu. Lak má při bližším pohledu různé drobné optické vady. Chrom předního a zadního nárazníku je na několika místech odloupnutý. Ostatní lišty a doplňky jsou zachovalé a bez poškození. Auto je poměrně zdravé, žádná zásadní koroze kromě pár drobných lokálních míst nebyla objevena.

Interiér

Interiér je v původním slušném nerenovovaném stavu. Nic není zásadně poškozeno, z vrchu je na některých místech popraskaný (od slunce/tepla). Stropnice je pěkná, stejně jako dveřní panely. Okna i sedačky jsou v elektrice.

Technický stav

Vozidlo bylo mechanicky udržováno, jede velmi dobře a v tuto chvíli nevyžaduje žádné investice.

Tvarově a barevně nádherné auto. Solidní vůz, které sice není v muzejní kvalitě, ale je původní a plně funkční a někomu ještě udělá spoustu radosti.