1974 MG MGB

1974 MG MGB
Rok výroby
1974
Výrobce
MG
Model
MGB
Najeto
74258 mil
Převodovka
manuální
Motor
I4
Objem motoru
1800 ccm

V kontrastu s fullsize americkým vozem se toto MGB jeví jako hračka, ale i tak do naší nabídky patří právem. Jeden z nejúspěšnějších a nejprodávanějších sportovních vozů se vyráběl v letech 1962-1980. Svými jízdními vlastnostmi, elegantním vzhledem a nízkými provozními náklady se zařadil mezi oblíbené sběratelské vozy. Představovaný kousek byl dovezen letos z USA. Dochoval se slušném a plně funkčním stavu, který umožnuje auto ihned používat a přitom postupně vylepšovat.

Karoserie

Karoserie je ve slušném stavu. Starší celistvý lesklý lak má s různé drobné defekty z používání i stáří (odřeninky, škrábance..) Chromy jsou pěkné, zachovalé. Střecha je starší, již opravovaná, ale plně funkční . Původní chromovaná kola mají nazuté 4 nové pneu a nové okrasné kroužky.  

Interiér

Interiér je ve velmi pěkném původním stavu, sedačky jsou nově přečalouněné.  Vše v interiéru je funkční – budíky i instrumenty.

Technický stav

Auto jede velice pěkně, vrčí, startuje i řadí jak má. Na autě je vyměněno mnoho dílů:  svíčky, filtry, zapalování, kabely, vodní pumpa, alternátor.  

Levný klasický roadster, který si můžete rovnou užívat a postupně vylepšovat…