1997 Chevrolet Corvette

1997 Chevrolet Corvette
599 000 Kč
Rok výroby
1997
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
95000 km
Převodovka
automatická
Motor
5.7 LS1
Objem motoru
5700 ccm

Pátá generace Corvetty byla představená v roce 1997. Oproti předchozí generaci opět výrazně vylepšená, s nový skříňovým rámem umožňující lepší rozložení hmotnosti a s větší tuhostí. Představovaný kus byl z výroby objednán s motorem 5.7l LS1 a automatickou převodovkou 4L60E. Vlastnili ho celkem 4 majitelé a aktuálně má najeto 95000 km. Dle všech indicií i výpisu Carfax (k dispozici) nebyl nikdy nabouraný. Poslední majitel ho zakoupil v USA v roce 2019 a při stěhování do ČR v roce 2021 si ho vzal s sebou. Ještě v USA proběhl rozsáhlý servis v řádech tisíců dolarů (všechny faktury k dispozici), byly instalovány nové ráfky a pneu. Auto má české SPZ, všechny výjimky jsou zapsané, auto bliká a svítí evropsky. Nyní čerstvě po STK. Auto je v celkově perfektním vizuálním i mechanickém stavu.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Lak má minimum kosmetických vad. Kola i pneu byla instalována nová a mají minimální nájezd. Auto má sundávací targa panel (s umístěním do kufru).

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice a vše je funkční.

Technický stav

Auto jede perfektně, po velkém servisu najeto max 5000 km. Je rychlé, tuhé a aktuálně nevyžaduje žádné investice.

Krásná C5 v mimořádně zachovalém stavu po pečlivém majiteli, který ji vyladil do dokonalosti. Důvodem prodeje bylo pořízení C5 ZO6…