1988 Chevrolet Corvette

1988 Chevrolet Corvette
398 000 Kč
Rok výroby
1988
Výrobce
Chevrolet
Model
Corvette
Najeto
56000 mil
Převodovka
automatická
Motor
350 V8
Objem motoru
5700 ccm

Čtvrtá generace Corvetty představená v roce 1983 byla oproti C3 velkým skokem kupředu. Skok v kvalitě zpracování je viditelný pouhým okem, technika se oproti archaické koncepci pocházející z 60tých let posunula do moderní doby. Design možná není tak výrazný a ve srovnání s C3 vypadá nudně, ale na druhý pohled toto auto už zaujme každého. Představovaný kousek byl dovezen z letos z Floridy od druhého majitele, který ho vlastnil 17 let. Dochoval se v nádherném původním stavu s dokumentovaným nájezdem 56 000 mil. Jde o maximálně vybavené auto, které ve své době stálo 34.213 USD. K autu se dochovala historická dokumentace - window sticker, výrobní list, všechny manuály i ručně psaná servisní knížka se všemi provedenými opravami a údržbou. K autu je také čistý carfax s doložením nájezdu.

Karoserie

Karoserie je ve vynikajícím původním stavu. Originální tovární lak je bez jediného poškození s plným leskem. Kola originální 17 palcová. Okna jsou bez poškození, plasty velmi zachovalé. Na autě jsou nové pneu.

Interiér

Interiér je v perfektním původním stavu. Kožené sedačky jsou bez poškození. Vše je funkční, včetně digitálních budíků i klimatizace. Auto má bohatou výbavu, vše je v elektrice. Klima je funkční.

Technický stav

Auto jede perfektně. I přes papírově nižší výkon, auto je velmi rychlé, přesné na řízení a zároveň překvapivě pohodlné.

Krásná C4 v pěkné decentní barevné kombinaci s nízkým nájezdem. Ideální youngtimer do sbírky, který už levnější nebude.