1957 Cadillac Series 62

1957 Cadillac Series 62
Rok výroby
1957
Výrobce
Cadillac
Model
Series 62
Najeto
110000 mil
Převodovka
automatická
Motor
365 V8
Objem motoru
6000 ccm

To, že Cadillac je prémiová a tedy velmi drahá značka je evidentní I u tohoto 65 let starého sedanu. Pohodlí, výbava i řidičský zážitek musel být na tu dobu neuvěřitelný. Představovaný kousek byl dovezen z Kanady v roce 1999 posledním majitelem, který ho vlastnil téměř 30 let. Luxusní bezsloupkový sedan je velice pěkném stavu po starší renovaci, která proběhla již v ČR. Auto má zde i zajímavou historii.

Karoserie

V ČR před cca 15 lety proběhla renovace karosérie, odstín laku byl dělán podle štítku. Lak je pěkný ve slušné kvalitě, pár drobných optických vad má. Podvozek a podlaha ošetřeny a v pěkném stavu, dutiny vystříkány. Chromy jsou původní. Okna jsou bez prasklin.

Interiér

Interiér byl během renovace karoserie nově přečalouněn originálním a dobově správným materiálem. Je ve vynikajícím stavu. Caddy má vše v elektrice (okna, sedačky), vše je funkční.

Technický stav

Mechanicky je auto bezproblémové, motor si vrčí, brzdy brzdí. Auto mělo pravidelný servis. V loňském roce proběhla repase automatu.

Obrovský luxusní koráb, to nejlepší, co jste si mohli v 50-tých letech koupit. Příležitost zažít tehdejší atmosféru prémiového vozu…