1947 Airstream Liner, DPH

1947 Airstream Liner, DPH
786 000 Kč
Rok výroby
1947
Výrobce
Airstream
Model
Liner, DPH
Najeto
1000 mil
Převodovka
automatická
Motor
10"
Objem motoru
10 ccm

Americká klasika, ikona a symbol nejen amerického karavaningu.  Vnější plášť z leštěného hliníku, letecký aerodynamický tvar. Představovaný kousek nese označení Liner, je 22 stop dlouhý a byl vyroben v říjnu 1947 v Los Angeles jako jeden z 490 vyrobených kusů tohoto modelu. Po importu do ČR byl přestavěn na gastro přívěs

Opláštění a podvozek

Vnější plášť je bez zásadních poškození, před několika lety rozleštěn. Většina vnějších doplňků je původních a neponičených. Karavan byl celý rozebrán a postaven na nový dvouosý podvozek VAPP s nájezdovou brzdou z roku výroby 2020. Celá úprava je zaznamenaná v TP. Karavan je veden jako pojízdná prodejna. Kopii TP můžu zaslat.

Interiér a technické vybavení

Interiér je vybaven jako bar/jídelna/mobilní catering. Během renovace byl dělán nový interiér, zateplení. V přední části je bar s 2 lednicemi a malým mrazákem. Ve stropu je natažené ledkové osvětlení a ozvučení, na baru je stereo. Pro ohřev vody se používá boiler na 220V.

Ideální možnost koupit hotový Airstream pro podnikání. Tvrdá práce je hotova, nyní můžete ladit detaily vybavení. Anebo ho můžete předělat na obytný vůz.

STK: 10/24