FAQ

Obecné Dovoz na zakázku
www.amhk.cz
prodej pneu
vykup veteranu
dovoz na zakazku

1. Proč je výhodné nechat si automobil dovézt od vás, když si ho můžu vybrat sám přes internet a zajistit dovoz sám?

Toto samozřejmě udělat můžete, ale berete na sebe rizika vyplívající z nákupu na dálku. Tím, že máme zkušenosti a a nakupujeme vozy buď sami nebo skrz naše smluvní partnery přímo v místě prodeje, eliminuje se většina rizik spojených s nákupen na dálku. Navíc při správném jednání je možné domluvit i výrazné slevy z požadovaných cen (kolikrát i v řádech desítek procent). Máme také výrazně lepší ceny u dlouhodobých dodavatelů služeb i dopravců.

2. Jak dlouho trvá doprava automobilu z USA do Čech?

Záleží na mnoha faktorech - místo nákupu v USA, přístup prodávajícího, způsob platby. V obvyklých případech cca 6-7 týdnů. Čistá doba přepravy kontejnerem je cca 2 týdny po moři a cca 2 týdny na nakládku a vykládku a cestu po souši.

3. Co když si objednám vůz, zaplatím zálohu, bude mi doručen a z jakéhokoliv důvodu ho nebudu chtít?

Tomuto se budeme společně snažit předejít. Z Vaší strany si musíte ujasnit jaké auto vlastně chcete a kolik jste ochotný investovat. Z mé strany Vám předám všechny dostupné informace o voze, stavu, původu atd., aby rozhodnutí bylo co nejjednodušší a správné. Pokud i přesto nebudete vůz chtít, nabídnu vůz volně k prodeji a pokud se prodá za minimálně stejně vysokou cenu, na jaké jsme byli domluveni, vrátím Vám celou zálohu, příp. poměrnou část podle realizované prodejní ceny, pokud bude nižší.

AMHK Motors, Vlčkovická 224, 500 04 Hradec Králové
info@amhkmotors.cz , telefon +420 602240029
Copyright © 2007- 2014 AMHK Motors , www.amhkmotors.cz