Služby

Dovoz veteránů Komisní prodej Výkup veteránů Poradenství a oceňování veteránů Inspekce automobilů Doprava Renovace Pronájem klasických vozů Dovoz náhradních dílů
www.amhk.cz
prodej pneu

Chcete si koupit historické vozidlo a nevíte si rady? Na základě Vašeho požadavku osobně prohlédneme vybraný klasický automobil, pomocí standardního checklistu posoudíme všechny aspekty automobilu a vůz klasifikujeme do některé z kvalitativních tříd. Report je v rozsahu 3-5 stran a hodnotí vše od technických skupin přes ověření funkčnosti uživatelské výbavy až po dekódování VINu.

Inspekce v ČR a EU

U vybraného automobilu provedeme na základě Vaší objednávky inspekci, jejímž výsledkem je report o stavu. U prohlídky můžete i nemusíte být přítomní. Pokud nebudete, bude součástí reportu i rozsáhlý fotoreport se zaměřením na detaily automobilu. V reportu bude i uvedena klasifikace automobilu a doporučená kupní cena. Doba realizace a dodání reportu je v obvyklých případech 7-10 dní.

Inspekce v USA

Zajistíme pro Vás inspekci klasického automobilu kdekoliv v USA. Výsledkem je report o stavu, obsáhlá fotogalerie, klasifikace automobilu i doporučená cena. Doba pořízení a dodání reportu je obvykle 7-10 dní, ve vyjímečných případech 20 dní.

 

Pro další info ohledně reportů, ukázky realizovaných reportů, přehled klasifikací atomobilů či objednávku inspekce nás kontaktujte.

AMHK Motors, Vlčkovická 224, 500 04 Hradec Králové
info@amhkmotors.cz , telefon +420 602240029
Copyright © 2007- 2014 AMHK Motors , www.amhkmotors.cz