Služby

Dovoz veteránů Komisní prodej Výkup veteránů Poradenství a oceňování veteránů Inspekce automobilů Doprava Renovace Pronájem klasických vozů Dovoz náhradních dílů
www.amhk.cz
prodej pneu

Pokud se chystáte investovat do klasického automobilu a nemáte dostatečné zkušenosti, pak Vám nabízíme možnost konzultací a oceňování klasických automobilů. Naší specializací jsou americké vozy. Vypracujeme pro Vás nezávislý posudek, posoudíme technický stav, doporučíme odpovídající kupní cenu , analyzujeme cenový vývoj a poskytneme doporučení ohledně daného vozu, kterým se můžete nebo nemusí řídit.

Ceny klasických vozů ovlivňuje nejen typ, rok výroby a stav, ale i zdánlivě nepatrné prvky. Jiné písmenko ve štítku automobilu může značit speciální edici, která může zvyšovat cenu i v řádech desítek procent, naopak prodávající může deklarovat vůz jinak, než jaká je skutečnost. Příplatková výbava, které si ani nemusíte všimnout a přijde Vám obvyklá, může být sběratelsky vyhledávaná a může zvyšovat cenu vozu.

Jsme schopní posoudit kvalitu renovací. Nejen řemeslnou kvalitu, ale i citlivost renovací - výběr materiálů, barev i postupů. Ani řemeslně kvalitní renovace automaticky neznamená zhodnocení klasického vozu, ba naopak může cenu i snížit. Nesprávná barevná kombinace, použití dobově nevhodných materiálů či instalace neoriginálního motoru, to vše má vliv na historickou hodnotu vozidla.

Součástí ocěnění automobilu je:

  1. inspekce automobilu
  2. dekódování VINu, štítku a výbavy (pokud je možné a jsou dostupné databáze)
  3. klasifikace automobilu
  4. stanovení tržní ceny
AMHK Motors, Vlčkovická 224, 500 04 Hradec Králové
info@amhkmotors.cz , telefon +420 602240029
Copyright © 2007- 2014 AMHK Motors , www.amhkmotors.cz