Společnost

Kontakty O nás
www.amhk.cz
prodej pneu
vykup veteranu
dovoz na zakazku

Jsme nadšenci do klasických automobilů od malička. Baví nás se o nich bavit, baví nás s nimi jezdit, prohlížet si je i opravovat. Rozumíme jim a snažíme se pro Vás vybírat ty nejlepší a nejzajímavější. Naše auta mají příběhy a historii. Pomůžeme Vám se zorientovat v problematice klasických automobilů, poradíme Vám s výběrem vozů, nabídneme z velké nabídky skladových veteránů nebo Vám vůz na míru dovezeme.

Honza Hvězda

"Asi v 5 letech mi táta předal svoji sbírku modýlků. Ze všech, co jsem dostal, jsem si nejvíce oblíbil tři. Dodge Charger z r. 69, Mercury Cougar z r. 67 a Mercury Commuter z r. 68. Od té doby se můj svět točil okolo starých aut a můj dětský sen byl si jedno z nich pořídit. Splnil jsem si ho. A teď plním sny i jiným..."

Víťa Hrůza

"Jako malý kluk jsem zbožnoval film Ace Ventura, kde Jim Carrey jezdil v obouchaném Chevroletu Monte Carlo. Viděl jsem ho snad 100x a řekl si, že až vyrostu, pořídím si starou obouchanou ameriku a kytkovanou košili. Obouchanou ameriku jsem si koupil. A celou ji zrenovoval. Jen tu košili pořád nemám... Jsem rád za to, že mohu na těchto autech pracovat, vracet jim krásu a spravovat bolístky:)

AMHK Motors, Vlčkovická 224, 500 04 Hradec Králové
info@amhkmotors.cz , telefon +420 602240029
Copyright © 2007- 2014 AMHK Motors , www.amhkmotors.cz